Genel Bilgiler

 Kongre Tarihi

7 – 10 Mart  2019

 

 Kongre Merkezi

Kongre, Kıbrıs Elexus Otel’de düzenlenecektir.

www.elexushotel.com

 

 Kongre Kayıt

Kayıt masası, 7 – 10 Mart  2019 tarihleri arasında, 08:00 – 20:00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

 

 Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile  takılması zorunludur.

 

 Stand ve Sergi

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

 

 Davet Mektubu

Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği takdirde Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir ve davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

 

 Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

 

 Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 10 Mart 2019  tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

 

 TTB Kredisi

6. Kardiyo-Bahar Kardiyoloji Güncellemesi, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar. Henüz kartınız yoksa TKD’nin TR 86 0004 6000 5488 8000 190474 IBAN numaralı hesabına 10 TL yatırıp faks ya da e-postayla dekontunuzu TKD’ye yollayarak kartınızın hazırlatılmasını isteyebilirsiniz. Daha önce başvuruda bulunan üyelerimiz TTB-STE Kredi Kartlarını toplantı sırasında TKD Standından imza karşılığı alabilirler.

 

 Kayıt ve Danışma Masaları

Kongre merkezi Elexus Otel’de  kayıt ve danışma masası 7 Mart 2019  tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 7 – 10 Mart tarihleri arasında 08:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

 

 Sekreterya Hizmetleri

Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

 

 Transferler

Ercan Uluslararası Havalimanı  ile kongre resmi oteli arasında ücreti karşılığı transfer servisleri yapılacaktır.

 

 İptaller

Tüm kayıt ve konaklama iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Katılım iptali 15 Ocak 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretin %50 ‘si iade edilir. 15 Ocak 2019 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılamayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra gerçekleştirilecektir.